Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri

Banyo Aksesuar Modelleri


Banyo Aksesuarları

Taptaze ve aydınlık bir görünüme sahip banyo tasarımlarına ev sahipliği yapmak için banyonun ana malzemeleri kadar yardımcı dekoratif ürünlerine özen göstermelisiniz. Banyo süsleri banyo dekorasyonlarına canlılık katarken küçük ve işlevsel yapısıyla da kullanım kolaylığı sunmaktadır. Banyo dekorasyonlarında keskin ve çarpıcı tasarımlara imza atabileceğiniz banyo aksesuarları tertipli ve özenli bir banyo görünümü için zengin ürün yelpazesiyle göz doldurmaktadır.

Birbirinden özel ebatları ve ince zarif dokunuşlarıyla banyonuzun mimarı olabileceğiniz banyo dekorasyon ürünleri güvenli alışverişin adresi Evim.com’da sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Banyo Tasarımlarınıza Canlılık Katacak Banyo Aksesuar Modelleri

Banyonuzun genel dekorasyonuna uyum sağlayacak banyo aksesuarları pratik kullanımlarıyla dikkat çekmektedir. Banyo aydınlatmalarının yardımcı ürünleri arasında yer alan aplikler; dekoratif görünümleri ve aydınlık veren özellikleriyle dikkat çekmektedir. Banyo aynasının yanında ve duvarın üzerinde kullanılabilen aplikler yalın tasarımlardan lüks tasarımlara kadar farklı modelleri bünyesinde barındırır.

Banyo aksesuarları arasında kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan aynalar küçükten büyüğe detaylı modelleriyle banyoların olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Aynalar banyoların dışında tuvalet aksesuarı olarak da sıklıkla kullanılmaktadır.

Banyoda özel raf sistemiyle diş fırçalık, sabunluk gibi kişisel bakım malzemelerini muhafaza edebileceğiniz banyo etajeri genellikle camdan üretilmektedir. Camın şıklık katan tasarımıyla banyo lavabosunun üzerine duvara monte edilmektedir.

Banyo eşyaları arasında konforlu kullanımıyla oldukça tercih edilen şampuanlıklar, köşe ve raflı modelleriyle banyonuza düzen getirir. Duşakabinin olduğu bölümde tek ve çift katlı modelleriyle şampuanlarınızı be banyo liflerinizi pratik bir biçimde kullanmanızı sağlar.

Banyo aparatlarından biri olan süngerlikler; paslanmaz çelik ve krom gibi malzemelerden üretilmektedir. Yıkanma ünitelerinde kullanıma uygundur.

Banyo sabunlukları da duvara monte sabunluk, kalıp sabunluk, depolu sabunluk gibi banyolarda konfor sağlayan modelleriyle sabunlarınızı hijyenik bir biçimde saklamanızı sağlamaktadır.

Banyo gereçlerinden biri olan diş fırçalıklar; duvara monte ve lavabonun üzerinde kullanılan standart modellere sahiptir. Porselenden cama farklı malzemelerden üretilen diş fırçalıklar banyonuzun genel dekorasyonuna uyum sağlayacak renklerde olmalıdır.

Askılıklar ise havlularınızı muhafaza edebilmeniz için duvara sabit halkalı, düz gibi modelleriyle banyolarda tercih edebileceğiniz aksesuarlardan biridir.

Hijyen sağlayan banyo aksesuarı çöp kovası; farklı litre seçenekleri ve özel yüzeyi klozetlerin yanında yer almaktadır. Genellikle paslanmaz yüzeye sahip modeller banyo tasarımlarına eşlik etmektedir. Tuvalet kağıtlığı ve tuvalet fırçalığı da banyo tasarımlarında temizlik sağlama bakımından öne çıkan banyo eşyaları arasında yer almaktadır.

Banyoda bulunan eşyalar arasında banyoda kullanılan aksesuarların set halinde satılan modelleri banyo dekorasyonlarınızda karar vermenizi kolaylaştırmaktadır.

Banyoda Bulunan En Özel Eşyaların Seçimi

Yoğun kullanıma sahip olan banyolar için klasikten moderne pek çok dekorasyon trendi uygulanmaktadır. Dekorasyon anlayışınıza uygun olarak banyonuzda özgün ve dikkat çekici tasarımlar oluştururken banyo aksesuarları dekorasyonlarınızı tamamlamaktadır. Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun geniş banyo aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz.

Dar bir banyoya sahipseniz duvara monte modeller yerden tasarruf ve pratik bir kullanım için kullanabileceğiniz niteliklerdedir. Tuvalet fırçalığı, tuvalet kağıtlığı ve çöp kovasını takım halinde satın alırsanız dekoratif açıdan banyonuzda güzel bir görünüm sağlar. Banyo aksesuarlarının üretildiği malzemenin leke tutmayan, kolay silinebilir olması hijyen açısından oldukça önemlidir. Banyo aynaları banyolarda mutlaka yer alması gereken aksesuarlardır. Banyonun lavabo bölümünde yer alan aynalar el yıkama bölümündeki ölçülere uygun şekil ve modelde seçilmelidir. Dikdörtgen aynalar geniş bir kullanım alanı sunarken, yuvarlak ayna modelleri kısıtlı bir görüntü sağlar.

Banyoda yeriniz varsa makyaj aynası, pamukluk gibi kişisel bakımınız için gerekli olan aksesuarları tercih edebilirsiniz.

En özel banyo dekorasyonlarınıza eşlik edecek banyo aksesuarları taksitli ödeme seçenekleriyle Evim.com’da sizlerle.

Aradığınız Banyo Dekorasyon Ürünleri Evim’de

Yaşam alanlarınıza renk katan aksesuarlar banyolarınız için üretilen konfor ve şıklık katan banyo eşyalarıyla banyolarda yer almaktadır. Banyo aksesuarları zengin ürün çeşitleri, geniş renk yelpazesi, kişisel ihtiyaçlara göre üretilen modelleriyle dekorasyonları tamamlamaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazlalığı aksesuar seçiminizde kararsızlık oluşturabilir.

Güvenli alışverişin adresi Evim.com sitesinde ihtiyaç duyduğunuz banyo aksesuarlarına marka, model, renk, fiyat filtreleme seçenekleri ve özel fiyat avantajlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.