Filtre
Filtre

Balkon Gölgelik Çeşitleri

sayfa başı
sayfa başı

Evlerin açık havanın tadını çıkarabileceğiniz yaşam alanlarından biri olan balkon dekorasyonunda birbirinden farklı ürünler kullanabilirsiniz. Balkon gölgelikleri balkon dekorasyonunun önemli parçalarından biridir. Balkon gölgelikleri açık havanın keyfini çıkarırken güneş ışınlarından korunmanızı sağlar. Pergole, branda, sundurma gölgelik gibi ihtiyacınıza yönelik olarak pek çok gölgelik üretilmektedir.

Balkonlarınızda koruyucu görevi üstlenecek balkon gölgeliklerine özel filtreleme seçenekleriyle Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Balkon Gölgelikleri

Teras, bahçe ve balkonlarda açık havanın huzur veren etkisini hissederken güneş ışınlarından korunmak için gölgelikler kullanılmaktadır. Balkonlar için özel olarak tasarlanan balkon gölgelikleri hava şartlarına karşı dayanıklı olarak üretilmektedir.

Balkon İçin Sundurma Gölgelik:  Balkon gölgelik modelleri arasında yer alan sundurma gölgelikler; kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Metal, ahşap, plastik, polikarbon gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. Balkon dışında pencere ve kapı önlerinde de kullanılan sundurma gölgelikler estetik bir görünüm sunmaktadır.

Sabit ahşap veya metal ayakların üzerine özel bir cam monte edilerek pratik bir kullanım sağlamaktadır. Balkonlar için sundurma gölgeliler rüzgâr, yağmur, güneş ışını gibi hava koşullarına karşı yüksek dirence sahiptir.

Sundurma gölgeliklerin 100x120 cm, 100x240 cm gibi her balkona uyum sağlayacak ebatları bulunmaktadır.

Balkon İçin Pergole: Plastik, ahşap, metal gibi birbirinden özel malzemelerden üretilen pergoleler oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Balkon için tercih edilen pergoleler genellikle balkonu kapatmayı sağlayan balkonda özel bir yaşam alanı oluşturabileceğiniz balkon gölgelikleridir. Yazlık pergoleler yazlıktaki balkonlar için hava şartlarına dirençli yapısıyla dikkat çekmektedir. Renk skalası zengin olan pergoleler ile balkonlarda aydınlık tasarımlara imza atmanızı sağlar.

Pergole dayanıklı yapısıyla dört mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Açılır kapanır otomatik sistemine sahip pergole modelleri modern balkon tasarımlarına eşlik etmektedir.

Balkon İçin Branda: Balkon gölgelikleri arasında bütçe dostu fiyatları sebebiyle tercih edilen brandalar yer almaktadır. Akrilik kumaştan üretilen brandalar su geçirmez bir yapıya sahiptir. Güneşten koruyan brandalar balkonlara kırmızı, mavi, yeşil gibi renk alternatifleriyle canlılık katar. Brandaların otomatik, katlanır, sabit gibi balkondaki ihtiyacınıza yönelik modelleri bulunmaktadır.

Balkonlarda estetik bir görünüm sunan balkon gölgelikleri için Evim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Balkon Gölgelik Fiyatları

Temiz hava alırken güneşin ışınlarının zararlı yapısından etkilenmemek için balkon gölgelikleri kullanılmaktadır. Balkon gölgelikleri teknolojinin gelişmesi ve balkon kültürünün farklılaşmasıyla birbirinden farklı modelleri içermektedir. Balkon gölgelik fiyatları modeline, malzemesine, rengine ve ebatlarına bağlı olarak değişmektedir.

Balkon Gölgeliği Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

A’dan Z’ye geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan balkon gölgeliklerini seçerken ihtiyaçlarınıza yönelik olan modeli belirlemeniz gerekir. Büyük balkonlar için açılıp kapanan otomatik pergoleler idealdir. Bahçe katındaki balkonlar için sabit ahşap pergoleler tercih edilmektedir.

Ekonomik bir gölgelik arayanlar için brandalar kullanışlıdır. Balkon gölgeliği alırken malzemenin su geçirmez ve hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca ebatları ve genel dekorasyona uyum sağlayacak renklerde olması da önemlidir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.