Filtre
Filtre

Bahçe Gölgelik Çeşitleri

sayfa başı
sayfa başı

Doğanın huzur veren etkisini hissedebildiğiniz bahçeler için dekorasyon malzemeleri kişisel ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Bahçe tasarımlarında bahçe gölgelikleri güneş ışınlarından koruyan özelliği ile özel bir kullanım sağlamaktadır. Bahçe gölgeliklerinin özellikleri değişiklik göstermektedir.

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan bahçe gölgeliği hava şartlarına olan dayanıklı yapısı ve özel stilleriyle ön plana çıkmaktadır.

Yaşam alanlarınız arasında özel bir yeri olan bahçeler için ihtiyaçlarınızı karşılayacak bahçe gölgeliklerine özel model, ebat ve fiyat fırsatlarıyla Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bahçe Gölgelikleri

Gölgelikler; güneşin zarar veren etkilerini önlemek için üretilen ürünlerdir. Bahçe, teras ve balkon gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Bahçe gölgelikleri; bahçede güneş ışınlarını önleyen özel bir bölüm oluşturmak için kullanılan yağmura, rüzgara ve güneşe karşı yüksek dayanıklılığa sahip ürünlerdir. Bahçe gölgelikleri bahçenin atmosferini değiştirirken günün her saatinde bahçeyi rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Bahçe Pergola: Bahçe pergola sistemleri; yağmur, rüzgar, güneş gibi kötü hava koşullarına karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Sabit ve otomatik modelleri bulunmaktadır.

Açık hava keyfini konforla bütünleştiren otomatik pergole modelleri açılıp kapanabilen yapısıyla oldukça kullanışlıdır. Otomatik pergola kumandası ile pratik bir kullanım sağlar. Bahçe dekorasyonuna uyum sağlayacak özel renklerde üretilmektedir. Aydınlatma sistemlerinin de monte edilebildiği pergola sistemleri ışıl ışıl bir bahçe görüntüsüyle dikkat çekmektedir.

Bahçe Sundurma: Ahşap, metal gibi malzemelerden üretilen sundurma bahçede sabit bir gölgelik isteyenlerin tercihidir. Suya, güneşe karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

Bahçedeki doğallığı ahşabın doğal yapısıyla bütünleştirirken stil sahibi bahçeler oluşturabilirsiniz. Metalden üretilen sundurma ise sabit metal profillerin özel camlarla birleşiminden oluşmaktadır.

Bahçe tasarımlarınızda kullanabileceğiniz en özel bahçe gölgelikleri Evim.com adresinde sizleri bekliyor!

Bahçe Brandası: Bahçe gölgelik modelleri arasında pratik bir kullanım sunan brandalar akrilik, polyester gibi kumaşlardan üretilmektedir. Bahçenin her alanında kullanabileceğiniz sabit, otomatik, körüklü gibi branda modeli bulunmaktadır. Brandalar mavi, beyaz, kırmızı gibi bahçe tasarımlarına renk katacak özel renk çeşitleriyle üretilmektedir. Su geçirmeyen, güneşte solmayan özel kumaşı ve ekonomik fiyatlarıyla sıklıkla tercih edilmektedir.

Kış bahçesi sevenler için özel olarak üretilen fermuarlı şeffaf brandalar hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Branda kumaşından üretilen çardaklar ise özellikle yazlıklarda bahçede özel bir toplanma alanı sağlamak için idealdir.

Bahçe Gölgelik Fiyatları

Bahçede yeşilin dinginleştiren etkisini hissederken gölgelik bir alan oluşturmak için bahçe gölgelikleri kullanılmaktadır. Dekorasyon anlayışlarındaki değişiklikler bahçe gölgeliklerini de etkilemektedir. Bahçe gölgeliklerinin fiyatları malzemesine, ebatlarına ve modeline göre farklılık gösterir.

Bahçe Gölgeliği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe gölgeliği alırken bahçede kullanacağınız alana uygun gölgelik seçmek önemlidir. Büyük bir kullanım alanı için otomatik pergola modelleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Küçük ve sabit bir gölgelik isteyenler için ahşap sundurmalar idealdir.

Bahçe gölgeliğinde kullanılan malzemenin olumsuz hava şartlarına karşı olan dayanıklılığına dikkat etmek gerekir. Gölgeliğin uygun ölçülerde olması gerekir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.