Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Bahçe Yapı Ürünleri


Bahçe Yapı Ürünleri

Doğayla iç içe zaman geçirdiğiniz bahçelerinizin dekorasyonu için geniş ürün seçenekleri dekorasyon trendlerini yansıtacak modellerde üretilmektedir. Bahçe yapı ürünleri bahçe dekorasyonlarınız için özel alternatif ürünlerin yer aldığı, konforlu kullanımlarının yanı sıra özgün ve yenilikçi tasarımlar oluşturabileceğiniz benzersiz renk ve modelleriyle dikkat çekmektedir.

Her bahçenin kendine has bir hikayesi vardır. Bu hikayeyi tamamlamayacak en özel bahçe yapı ürünleri tek tıkla kolayca satın alabileceğiniz Evim.com adresinde siz değerli misafirlerinin hizmetindedir.

Dış Mekana Açılan Kapınız Bahçeleriniz İçin En Özel Yapı Malzemeleri

Tabiatın sizlere armağan ettiği bahçeleriniz için en özel dekorasyon ürünlerini seçmek zamansız ve konfor sağlayan tasarımlar oluşturmanız açısından önemlidir. Bahçe yapı ürünleri bahçe tasarımlarınız için özel malzemelerden oluşmaktadır.

Bahçe seramikleri; bahçe zemin döşemelerinde kullanılan hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip sağlıklı seramiklerden üretilmektedir. Taş desenli özel mat yüzeye sahip bahçe seramikleri bahçe dekorasyonunda ahenk arayanların tercihi olmaktadır.

Bahçenin doğallığına uyum sağlayacak sıcak bir ortam oluşturmak için yeni nesil malzemeler arasında yer alan kompozit ahşap karo deck; özel ahşap görünümüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanım süresi ve dayanıklılığı yüksek olan karo deck bahçe dekorasyonlarında özel bir yeri olan malzemelerden oluşmaktadır.

Yeşilin en güzel tonlarının yer aldığı bahçelerinizde bakımı zor çimleri yetiştirmek yerine doğal çim görünümü veren suni çim halıları tercih edebilirsiniz. Otlu suni çim halılar; çim görünümünü birebir yansıtan, kullanım alanı geniş olan yapı ürünlerdir. Bahçelerde genellikle yeşil renk öne çıksa da mavi, kırmızı gibi farklı renk alternatifleri de bulunmaktadır. Otsuz suni çim halılar ise; tam olarak çim görünümü vermeyen fakat kolay temizlenebilen yüzeyi ile kullanılan ürünlerdir.

Bahçe dekorasyonlarında bahçe çiti kullanımı bahçenin sınırlarını belirlemek ve bahçeyi muhafaza etmek açısından gereklidir. Dekoratif görünümüyle bahçe kenarlarından, havuz kenarına farklı alanlarda kullanılabilen çim çitler montajı kolay ürünlerdir. Pvc’den üretilen çim çitler düz ve dalgalı modelleriyle özel bir kullanım sunar. Klasik bahçe çitleri arasında yer alan bahçe telleri; paslanmaz çelikten üretilen dayanıklılığı yüksek ürünlerdir.

Bahçede güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmayı sağlayan sundurmalı gölgelikler özel görünümleriyle bahçenizin ambiyansını değiştirir. Bahçe gölgelikleri kişisel ihtiyaçlara yönelik olarak değişen modelleriyle bahçenizde özel bir görünüm oluşturmaktadır. Bahçe gölgelikleri hava şartlarına ve darbelere karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Bahçe pergolası; açık havanın tadını çıkarırken otomatik açılıp kapanan modelleriyle konforlu bir kullanım sağlar. Bahçede sabit bir gölgelik istiyorsanız bahçe sundurma modelleri sizin için ideal ürünlerdir. Ahşap, metal gibi malzemelerden üretilen sundurma sabit profiller yardımıyla kolaylıkla monte edilmektedir.

Bahçeler için bütçe dostu fiyatlarıyla sıklıkla tercih edilen bahçe brandaları; akrilik, polyester gibi farklı kumaş alternatifleriyle dikkat çekmektedir. Su geçirmeyen, solmayan, yanmayan özel yüzeye sahip brandalar bahçede gölgelik bir alan oluşturmanıza yardımcıdır.

Bahçenizin içinde havuz yer alıyorsa havuzun özel bir dekorasyona sahip olması da oldukça mühimdir. Havuz mozaikleri; havuz duvar ve yer döşemelerinde tercih edilen malzemelerdir. Mavi tonlarının huzur veren etkisinin estetik ve üst düzeyde dirençle birleştiği havuz seramikleri havuzunuzun özel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Havuz tutamakları ise havuzun kenarına monte edilen ve tutunmayı sağlayan malzemelerdir. Güvenli bir havuz kullanımı için üretilen havuz kaymazı, ıslak zeminde kaymayı önleyen özel bir yüzeye sahiptir.

Huzur Veren Bahçe Tasarımları İçin Dekoratif Bahçe Ürünleri Evim’de

Açık havada huzur bulacağınız bahçeleriniz için tercih edeceğiniz her yapı ürünü uzun süreli bir kullanım sağlamalıdır. Bahçe tasarımlarınızda kişisel zevklerinize hitap edecek pek çok malzeme bulabilirsiniz. Bahçe dekorasyonlarında dekoratif bahçe çiti kullanmak doğal görünüm ile bütünlük sağlarken özel bir muhafaza alanı oluşturmaktadır. Özellikle havuzlu bahçelerde çim çitler estetik bir görünüm sunmanın yanında kişilerin dışarıdan görünmesini de engellemektedir. Güneş ışınlarından korunmak için bahçe gölgeliği kullanmak gerekir. Gölgelik modelleri standart sabit kullanıma sahip modellerden otomatik modellere kadar ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz özel alternatiflerden oluşmaktadır. Renk seçeneklerinin de bulunduğu gölgelikler bahçe dekorasyonunuzu tamamlar.

Bahçe yer döşemelerinde ise kompozit ahşap deck son zamanlarda dayanıklı ve özel yapısıyla oldukça rağbet görmektedir.

Bahçenizin genel dekorasyonuyla uyum sağlayacak en özel yapı malzemelerini seçmek için sektörün bilinen markalarının kalitesinden yararlanabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunuzda ihtiyacınız olan her malzemeyi kolay filtreleme seçenekleri ve taksitli alışveriş fırsatlarıyla Evim.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.