Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Bahçe Zemin Döşeme Çeşitleri


Yaşam alanlarının doğayla bütünleştiği bahçelerde zemin döşemeleri önem arz eder. Bahçe zemin döşemelerinde kullanılan malzemelerin dış etkenlere karşı dayanıklı olması gerekir. Bahçe dekorasyonlarınıza canlılık katacak zemin döşemelerinin geniş renk skalası her dekorasyona uyum sağlayacak niteliklere sahiptir.

Bahçe dekorasyonlarınızda estetik ve ferah bir görünüm oluşturabileceğiniz en özel zemin döşemeleri için Evim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bahçe Zemin Döşemeleri

Bahçe yer döşemeleri için kullanılan malzemeler teknolojideki gelişmelerle birlikte değişiklik göstermektedir. Bahçe seramiklerinin yerini yüksek dirençli kompozit ahşap karo deckler almıştır. Kompozit ahşap karo deck; ahşap ve sağlam plastiğin özel işlemlerle dayanıklı bir yüzeye sahip olduğu ahşap kaplama malzemeleridir. Teras, balkon, merdiven gibi farklı kullanım alanları bulunan ahşap karo deckler, ahşabın doğallığını bahçenin doğallığıyla bütünleştirebileceğiniz özel ürünlerdir.

Güneş ışınlarına, suya, darbelere karşı dayanıklı kompozit ahşap karo deck; kullanım süresinin uzunluğuyla dikkat çekmektedir.

Hızlı ve vidalama gerektirmeyen pratik montajıyla kompozit ahşap karo deck oldukça kullanışlıdır. Kilit sistemiyle üretilen kompozit ahşap karo deck istenildiği zaman sökülebilmektedir.

2.5 cm yüksekliğinde 30x30 cm ebatlarında üretilen ahşap karo deckler her bahçeye uyum sağlayabilmektedir.

Üst düzeyde kaliteyle üretilen kompozit ahşap karo decklerin renk alternatifleri vardır. Bej, taba, kahverengi gibi ahşabı yansıtan özel renkler ile bahçe dekorasyonlarınızda stil sahibi tasarımlara imza atabilirsiniz.

Bahçelerinize güzellik katacak bahçe parkelerine cazip fiyatlarıyla Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bahçe Zemin Döşeme Fiyatları

Bahçe zemin döşemeleri bahçe dekorasyonlarında göz alıcı tasarımlar oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Bahçe zemin döşemelerinin fiyatları özelliklerine ve piyasa koşullarına göre farklılık göstermektedir. Markası, modeli, rengi, malzemesi zemin döşemesinin fiyatlarına etki etmektedir.

Bahçe yer döşemeleri özel dizayn modelleri ve bütçe dostu fiyatlarıyla Evim.com adresinde hizmetinizdedir.

Bahçe Zemin Döşemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bahçe dekorasyonlarınıza güzellik katan yer döşemelerini seçerken açık hava koşullarına karşı dirençli malzemeleri kullanmak önemlidir. Dış hava koşullarına karşı dayanıklı olan kompozit ahşap karo deckler montaj kolaylığı ile pratik bir kullanım sağlar. Ebatlarının kullanacağınız alana uygun olması gerekir.

Bahçe dekorasyonlarınıza uyum sağlayacak açık ve koyu tonlardaki ahşap karo deckleri tercih edebilirsiniz. Tek renk kullanabileceğiniz gibi karışık renklerdeki kompozit ahşap deckler ile özel bir alan oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.