Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Kompozit Deck Çeşitleri


Kompozit Döşeme

Yaşam alanlarının tarzını belirleyen döşeme malzemeleri görsellik ve dayanıklılığın ön planda olduğu ürünlerdir. Klasik döşemeler yerini yeni nesil teknolojiyle üretilen malzemelere bırakmaktadır. Son yılların dikkat çeken yer döşeme malzemeleri kompozit deck adıyla bilinen kompozit döşemelerdir.

Deck kaplamalar farklı malzemelerin bir araya gelerek dayanıklılık ve estetik bir görünüm sağladığı ürünlerden oluşmaktadır. Sağlam ağaçlara özel işlem yapılarak ile üretilen kompozit yer döşemesi teknolojinin ilerlemesiyle plastikle karıştırılarak daha dayanıklı bir döşeme haline gelmiştir.

Kompozit Ahşap Deck İle Özgün Tasarımlar

Bahçe, balkon, teras döşemelerinde özel bir görünüm sunan kompozit ahşap deck, kendine has görünüm ve uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Ahşap desen kompozit; özel kilit sistemiyle kolay bir montaj sunan ahşap görünümlü kalınlığı yüksek ürünlerdir. Dış hava şartlarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip olan kompozit deck kaplama; dekoratif görünümleriyle bahçe tasarımlarına güzellik katmaktadır.

Ahşap kompozit deck; 2.5 cm kalınlığında üretilen, ahşabın doğal görünümü yansıtan bej, kahverengi renkleriyle dikkat çekmektedir.

Ahşap kompozit panel, ıslak zeminlerde sorunsuz ve güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Havuz kenarlarında da kullanılan özel malzemelerden biridir. Solmayan özel bir yüzeye sahip ahşap karo deckler, son teknoloji ile üretilmektedir. Naturel tasarımların bahçeniz ile ahenk sağlayıcı nitelikler kazanacağı kompozit deck malzemeler zamansız kullanımlarıyla konfor sağlar.

Çivi, vida gibi aracı kullanmadan döşenen kompozit deckler güvenli bir kullanım için önemlidir.

Tekrar çıkarılabilen sistemiyle olası sorunları önleyen kompozit zemin kaplamalarının kullanım alanı oldukça geniştir.

Dirençli yapısı sebebiyle iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Zemin Döşemelerinde Güven Sağlayan Kompozit Deck Evim’de

Yaşam alanlarında özel bir görünüm sunan kompozit deckleri seçerken kalınlığına ve ebatlarına dikkat etmelisiniz. Kompozit deckler ahşabın doğal yapısını yansıtacak özel renklere sahiptir. Kompozit decklerin renk seçimi de ferah bir görünüm oluşturmak açısından oldukça önemlidir. Ahşap kompozit deck tek renk kullanılabileceği gibi açık ve koyu rengin bir arada kullanılmasıyla özel bir görünüm yakalamanız için ideal ürünlerdir. Ahşap kompozit deckin kaliteli olması için sekrörün öncü gelen markalarının tercih edilmesi gerekir. Bakım gerektirmeyen kompozit kaplamalar pratik kullanımlarıyla yaşam alanlarınızı aydınlatır.

Güvenilir alışverişin tek adresi Evim.com’da ihtiyaç duyacağınız kompozit deck  çeşitlerine bütçe dostu fiyatlarıyla tek tıkla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.