Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Havuz Mozaik Modelleri


Havuz Kaplama

Bahçelerde kullanılan havuzlar farklı kullanım özellikleriyle dikkat çekmektedir. Bahçe havuzu dendiğinde bahçenin dekorasyonunu özelleştirecek süs havuzları akla gelmektedir. Kişisel ve özel bir kullanım için ise bahçede yüzme havuzları tercih edilmektedir. Bu nedenle havuz kaplama malzemeleri kullanıma uygun şekilde belirlenmektedir. Süs havuzu malzemelerinde suya karşı dayanıklılık öne çıkmaktadır.

Sağlıklı ve hijyenik bir havuz deneyimi yaşamak için ise havuz kaplama malzemelerinin kalitesi oldukça önemlidir. Kimyasallara karşı dayanıklı olan havuz kaplama malzemeleri estetik ve özel renk tonlarıyla dikkat çekmektedir.

Kişisel zevklerinize hitap edecek havuz modellerini oluştururken en özel havuz kaplama malzemelerine Evim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Özel Dizayn Havuz Mozaikleri

Havuz mozaikleri havuz kaplama malzemeleri arasında yer alan küçük ve şık bir görünüm sunan ürünlerdir. Havuz mozaikleri farklı malzemelerden üretilmektedir. Yüzme havuzu ve süs havuzlarında kullanılan mozaikler özel cam filesi yardımıyla döşenmektedir.

Havuz cam mozaik; camların özel işlemlerden geçirilerek renkli ve kullanışlı bir havuz kaplaması haline geldiği ürünlerdir. Havuzun iç döşemesinde yer alan havuz cam mozaikleri birbirinden özel renkleriyle dikkat çekmektedir. Havuz döşemelerinde açık ve koyu mavi tonları suyu olduğundan daha güzel gösterdiği ve suyu netleştirdiği için tercih edilmektedir. Havuz mozaikleri havuzda güvenli bir kullanım sağlayan detaylarıyla havuzlarda estetik ve özel bir görünüm sunar. Havuz cam mozaik ebatları genellikle standartlara uygun olarak üretilse de özel olarak belirlenen boyutları da bulunmaktadır.

Aşınmaya karşı üst düzeyde dirence sahip olan havuz cam mozaikleri, havuzda kullanılan kimyasallara karşı da direnci yüksek havuz kaplama malzemeleridir. Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklı olduğundan havuz içinde oluşabilecek olası kazaları önlemektedir. Özel parlak yüzeyi özellikle açık yüzme havuzları ve süs havuzlarında güneş ışınlarının etkisiyle benzersiz ve kendine özgü bir görünüm sağlamaktadır.

Havuzun içine döşeme yapılabilmesi için cam mozaiklere uygun bir zemin hazırlanmalıdır. Havuz içinin temizliği havuz döşemesindeki kritik noktalardan biridir. Mozaiklerin havuzun içinde özel bir dekor oluşturması kişisel zevklerinize göre belirleyebileceğiniz detaylar arasında yer almaktadır. Havuz cam mozaikleri ileri teknoloji bir yapıştırma tekniği ile uygulandığı için düşme ihtimali yoktur. Su ve nem geçirmeyen özel yüzeyi uzun süreli bir kullanım için idealdir.

Havuz Mozaikleri Özel Fiyatlarıyla Evim’de

Suyun sakinleştirici etkisini hissetmenizi sağlayan havuzların birbirinden özel kullanım alanları vardır. Havuzun kullanım amacına uygun malzemeleri seçmek gerekir. Süs havuzlarından yüzme havuzlarına havuz kaplama malzemeleri suya ve kimyasallara olan dayanıklılıklarıyla kullanım süresi uzun ürünlerdir.

Havuz mozaikleri havuzlarda kendine has görünümleriyle dikkat çekerken, birbirinden özel renk alternatifleri ve özel yapıştırma tekniğiyle havuzlarda yer almaktadır.

Havuz cam mozaikler standart ebatları ve özel dokulu yüzeyiyle her havuz için kullanılabilir havuz kaplama malzemelerinden biridir.

Havuzun ölçülerine göre kullanacağınız havuz cam mozaik miktarı belirlenmektedir. Eğlenceli zaman geçireceğiz havuzlarınız için en kaliteli malzemeyi seçmek önem arz eder. Havuz maliyetleri kullanılan malzemesine, markasına ve ebatlarına bağlı olarak değişir. Havuz cam mozaikleri bu anlamda güvenle kullanabileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Hayalinizdeki havuza kavuşmanızı sağlayan havuz kaplama malzemelerine her detayı belirleyebileceğiniz özel filtreleme seçenekleriyle güvenilir alışverişin tek adresi Evim.com’dan bulabilirsiniz.

Evim.com kolay ödeme ve taksit seçenekleriyle rüya gibi havuz tasarımlarına imza atmanız için sizleri bekliyor!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.