Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Bahçe Teli Çeşitleri


Bahçe dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan malzemeler arasında yer alan bahçe çitleri, bahçenin çevrilmesi ve düzenli bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bahçenin modern, klasik ya da geleneksel bir tarzda dizayn edilebilmesi için farklı bahçe çiti modelleri bulunmaktadır. Bahçe teli sıklıkla kullanılan bahçe dekorasyon ürünlerinden biridir. Ayrıca arazilerin, bahçelerin güvenliğini sağlamak ve sınırları belirlemek için de bahçe telleri tercih edilmektedir.

Tel çit, çim çit, pvc çit gibi ihtiyacınız olan bahçe çitleri renk, model, fiyat filtreleme özellikleriyle Evim.com sitesinde dekorasyonlarınızı tamamlamanız için sizleri bekliyor!

Bahçe Teli

Bahçe çit teli; bahçenin bulunduğu bölümü belirleyen, bahçenin güvenliğini sağlayan özel tellerden yapılan malzemelerdir.

Çit telleri; bahçe, arsa, otopark, park gibi farklı alanlarda sınırları belirlemek için kullanılabilen ürünlerdir. Sağlam ve dayanıklı olması açısından demirden üretilmektedir.

Tel Örgü Bahçe Teli: Bahçe teli çeşitleri arasında tel örgü modeli oldukça rağbet görmektedir. Paslanmaz çelik, demir tel örgüden özel örgü makinaları ile üretildiği için hava şartlarına ve darbelere olan dayanıklılığı yüksektir.  Kare biçiminde örme tel görünümüne sahiptir.

Bakım istemeyen çit telleri bahçelerde, fabrikalarda, spor sahalarında güvenlik ve alan belirlemek için tercih edilmektedir. Yeşil tel örgü özellikle bahçe dekorasyonunda doğayla bütünlük sağlayan bir görüntü oluşturmak için sıklıkla kullanılmaktadır.

100x250 cm, 150x250 cm gibi ebatları bulunan çit telleri yeşilden siyaha farklı renkleriyle dekorasyonlarınıza yeni bir soluk getirir. Bahçe çitleri arasında tel örgü fiyatları, uygun fiyatlarıyla bütçe dostudur.

Bahçe Duvar Teli: Bahçenin bulunduğu sınırları belirleyen duvarların üzerine güvenlik amacıyla uygulanan bahçe duvar telleri dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Genellikle düz demir çubuklardan oluşmaktadır.

Bahçe, site, park, bağ telleri duvarın üzerine uygulanan bahçe telleridir. Kalınlıkları kullanıldığı alana göre farklılık göstermektedir. Teller arası aralıklar da değişmektedir.  Bahçe duvar tellerinde ihtiyaca göre özel olarak kalınlık ve aralıkları belirleyebilirsiniz.

Güvenliğinin önemli olduğu yerlerde yüksek bahçe duvar telleri tercih edilmelidir. Arazilerin ve bahçelerin çevrilmesinde bahçe duvar telleri kullanılır.

Tel bahçe çiti bahçe ve arazinizin güvenliğini sağlayacak kalınlık, renk gibi dekoratif modelleriyle Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Bahçe Teli Fiyatları

Bahçe teli farklı kullanım alanlarına sahip olan malzemelerden biridir. Kullanacağınız alana göre bahçe teli seçmeniz gerekir. Güvenliğin öne çıktığı site, müstakil ev gibi alanlarda bahçe çit telinin kaliteli olması önemlidir. Kaliteli bahçe çitleri kullanım ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır.

Bahçe teli fiyatları telin kalınlığına, ebatlarına, rengine, üretildiği malzemenin kalitesine göre değişebilir. 

Tel Bahçe Çiti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tel bahçe çitleri farklı kullanım alanları olan malzemelerden biridir. Tel bahçe çiti alırken kullanacağınız alana uygun bahçe çiti seçmeniz önemlidir.  Sınırları belirlemek ve güvenliği sağlamak için tercih edeceğiniz bahçe çitlerinde kalınlık ve dayanıklılık detaylarına dikkat etmelisiniz. Telin kalınlığı 2.30 mm ‘den başlayıp ihtiyaca göre arttırılmaktadır. Site çevresinde, fabrikalarda daha kalın tel örgüler tercih edilmektedir.

Müstakil evlerde ise kalın ve dekoratif tel örgüler ile özel bir bahçe dekorasyonu oluşturulmaktadır. Tabiatın bir parçası olan bahçelerde genellikle yeşil renkte bahçe telleri kullanılmaktadır. Paslanmaz ve hava şartlarına dayanıklı, kullanım ömrü uzun, bakım gerektirmeyen bahçe tellerini her alanda güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.