Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Pvc Çit Çeşitleri


Dış mekan dekorasyonlarında pek çok malzeme kullanılmaktadır. Çitler özellikle bahçe, site, spor sahaları gibi alanlarda sınırları belirlemek ve güvenlik için tercih edilen ürünlerdir. Çitlerin kullanım alanına göre birbirinden farklı modelleri yer almaktadır.

Tel çit, çim çit, Pvc çit çeşitleri dekorasyonlarınızda doğal bir bütünlük sağlayacak bütçe dostu fiyatlarıyla Evim.com sitesinde hizmetinizdedir.

Pvc Kaplı Tel

Pvc kaplı tel; bahçe çitleri arasında yer alan, kullanım alanları geniş, PVC’den üretilen dayanıklı, uzun ömürlü ürünlerdir. Hava şartlarına, özellikle güneş ışınlarına karşı yüksek dirence sahiptir. Korozyona karşı dayanıklı olması Pvc kaplı tellerin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Pvc Kaplı Tel Örgü:  Pvc kaplı tel örgü; kullanımı ve montajı kolay olan, Pvc malzemenin dayanıklılığını yansıtan Pvc çit çeşitlerinden biridir. Galvanizli telin üstüne Pvc kaplanarak üretilmektedir. Bahçe, arsa, park, spor sahaları gibi ihtiyaca yönelik her alanda kullanılabilen malzemelerdendir. Güvenliği sağlamak, sınırları belirlemek için kullanılmaktadır. İklim koşullarına dayanıklıdır. Yumuşak yapısı ile montaj kolaylığı sağlar.

Pvc kaplı tel örgü 0.5 mm kalınlıktan ihtiyaç duyulan kalınlığa kadar üretilebilen çitlerden biridir.

Evim.com adresinde pvc kaplı tel örgüler renk, modeli fiyat filtreleme alternatifleriyle dekorasyonlarınızın belirleyicisi olmayı bekliyor!

Plastik Tel Örgü: Plastik tel örgü; ev, okul, otel gibi alanlarda sınırları belirlemek için kullanılan çitlerdir. Plastik ferforje malzemeden üretilmektedir. Estetik ve hafif yapısıyla montajı oldukça kolaydır. Boya istemeyen yüzeye sahip olduğu için uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hava şartlarına karşı direnci yüksektir. Ev, otel, fabrika, ofis gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yeşil, beyaz, siyah gibi renk skalası zengin olan her dekorasyona uyum sağlayabilen ürünlerdir.

Pvc Panel Fiyatları

Dekorasyonda kullanılan malzemeler arasında çitler önemli bir yere sahiptir.  Günümüzde montaj kolaylığı olan ve hava şartlarına karşı direnci yüksek çit çeşitleri ilgi görmektedir. Çitlerin fiyatları üretim özelliklerine, boyutlarına, kullanım alanına ve kalitesine göre değişir.

Pvc Kaplı Tel Örgü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pvc kaplı tel örgü alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta ürünün kaliteli olmasıdır. Korozyonu önlemesi nedeniyle kullanımı yaygın olan Pvc tellerin dayanıklılığı da önemlidir. Pvc tel örgünün kalınlığı dayanıklılığını belirleyen faktör arasında yer almaktadır.

Genellikle 2 mm kalınlığında Pvc tel örgü tercih edilmektedir. Yeşil tonlarının sıklıkla kullanıldığı Pvc çitlerde beyaz, siyah, sarı, turuncu, kırmızı gibi farklı renkler de dekorasyonda tamamlayıcı ve canlandırıcı etki oluşturmak için kullanılabilir. Pvc telin montajında telin gerginliğinin iyi ayarlanması gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.