Filtre
Filtre
Alışveriş Seçenekleri
Stokta Olanlar

Bahçe Çiti Modelleri


Bahçe Çitleri

Açık havanın keyfini çıkardığınız bahçeniz için bahçe dekorasyon malzemeleri oldukça önemlidir. Bahçe dekorasyonunda konforun öne çıktığı dizaynlar oluşturmanızı sağlayan bahçe çitleri, koruyucu özelliği ile bahçe sınırlarınızı belirlemenizi sağlar. Birbirinden özel detayların yer aldığı bahçe çitleri estetik ve bakım kolaylığı ile hemen hemen her bahçede yer almaktadır. Gizlilik sağlayan bahçe çiti modelleri montaj kolaylığı ve dekoratif görünümleriyle bahçe dekorasyonlarınızda özel bir yere sahiptir.

Güvenilir alışverişin tek adresi Evim.com bahçe dekorasyonlarınızın atmosferini değiştirecek dayanıklı bahçe çiti çeşitleriyle siz değerli misafirlerini bekliyor!

Bahçe Dekorasyonlarınıza Eşlik Edecek Bahçe Çit Modelleri

Bahçeli bir eve sahip kişiler için bahçenin bakımı zor olmaktadır. Bahçe dekorasyonunda bakım gerektirmeyen ürünleri tercih etmek bu anlamda mühim olan detaylardan biridir.

Bahçe çiti; her bahçede sınırları belirlemek için tercih edilen, bahçenizi koruyan ve kendinize özel bir alan oluşturabileceğiniz ürünlerdir. Bahçe çitleri; üretildiği malzemesi değişse de hava şartlarına karşı olan dirençli malzemelerden üretilen kalınlık, ebat ve renkleri değişen ürünlerdir.

Bahçe çit modelleri arasında yer alan pvc çitler; pvc malzemeden üretilen dayanıklı yapısı ve sade görünümüyle farklı kullanım alanları da bulunan özel malzemelerdir. Korozyona ve güneş ışınlarına karşı yüksek dayanıklılığı ile dikkat çeken pvc çitler; telin üzerine uygulanan özel bir plastikten üretilmektedir. Yumuşak ve biçimlendirmeye uygun yapısıyla kolaylıkla monte edilmektedir. Plastik ferforje çitler de; boya istemeyen yüzey yapısı ile sadece bahçeler de değil okul, otel gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Bahçe dekorasyonlarında estetik ve şık tasarımları seven kişiler için çim çitler ideal ürünlerdir. Tel örgülerin çim görünümlü çit ile kaplanmasıyla özel ve şık bir görünüm kazanan çim çitler oldukça rağbet görmektedir. Suni çim çit; güneş ışınlarına karşı dayanıklı pvc malzemeden üretilmektedir. Çimin doğal yapısını birebir yansıtabilen suni çim çitlerin temizliği kolaydır. Dalgalı yaprak çit modeli yeni bir soluk getirecek özellikleriyle farklı tasarımları sevenlerin tercihidir.

Gizlilik ve bütünlük sağlayan tasarımlar için panel çim çitler dekoratif bir görünüm sunar. Yangına karşı dayanıklı olarak üretilen panel çitler soğuk ve sıcak hava koşullarına karşı da üst düzeyde bir direnç göstermektedir. Yeşil rengin dışında siyah, kırmızı gibi renk alternatifleri vardır.

Bahçe teli standart dekorasyonlarda tercih edilen, kullanıldığı alanın güvenliğini sağlayan çit modelleri arasında yer almaktadır. Demirden üretilen bahçe telleri sağlamlığı yüksek ürünlerdir. Bahçe demirinde tel örgü ve düz modelleriyle sıklıkla kullanılmaktadır.

En Özel Bahçe Çitleri Evim’de

Bahçe çitleri bahçenin güvenliği sağlarken, bahçenizin görünüşüne renk katan bakım gerektirmeyen yapısıyla uzun süreli bir kullanıma sahip özel ürünlerden oluşmaktadır.

Bahçe çiti seçerken çitin dış etkenlere karşı dayanıklılığının yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Çitin kullanım alanına uygun ölçülerde belirlenmesi de önemlidir. Dekoratif bir görünüm isteyenlerin tercihi çim çitler olmalıdır. Gizliliğe önem veriyorsanız panel çitler idealdir. Bahçeye uyum sağlaması için bahçe çitlerinde yeşil tonları tercih edilmektedir. Farklı tasarımlar için kırmızı, siyah gibi renk alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bahçe çitlerinin kaliteli malzemeden üretilmesi uzun süreli bir kullanım için önemlidir. Montajı kolay, bakım gerektirmeyen bahçe çitlerini seçmeye özen gösteriniz.

Sektörün bilinen markalarının bahçe çitlerini tercih etmeniz sorunsuz ve güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Evim.com sitesi taksitli ve kolay ödeme seçenekleri ve özel filtreleme alternatifleriyle aradığınız bahçe çitine ulaşabilmenizi sağlamak için sizlere tek tık kadar yakın!

Daha Fazla Göster

İndirimler ve kampanyalar hakkında bildirim almak ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.